Probíhá připojení k serveru. Prosím, počkejte.

Nedaří se obnovit spojení se serverem. Načtěte stránku znovu k obnovení spojení. Načíst stránku znovu lze i stiskem klávesy F5.

Nepodařilo se obnovit spojení se serverem. Načtěte stránku znovu k obnovení spojení. Načíst stránku znovu lze i stiskem klávesy F5.

Otázka - Odpověď z 16.5.2022

Datum: 16.5.2022 | Autor: Pjakin Valerij Viktorovič | Značky: Otázka - Odpověď | Jazyky: Český

Dobrý den Valeriji Viktoroviči.

Dobrý den.

Zdravím naše vážené diváky, posluchače a kolegy ve studiu. Dnes je 16.05.2022. Jako hlavní otázku vás prosí okomentovat speciální vojenskou operaci na Ukrajině k dnešnímu dni. Co se tam děje?

Nu, co by se dělo. Probíhá speciální vojenská operace Ruska s cílem denacifikace a demilitarizace Ukrajiny, a získání bezpečnostních záruk pro Rusko a zajištění Rusku a Rusům možnost žít na planetě Zemi. Aby Rusko nebylo vyškrtnuto z dějin, ze života, jak se o to teď pokoušejí. Samu vojenskou operaci a její vojenskou část jako vždy komentovat nebudeme. A je třeba si uvědomovat, že když v té či oné míře mluvíme o generálech zrádcích, tak se to v menší míře týká generálů bezprostředně se účastnících té vojenské operace, takříkajíc na bojišti a ve větší míře se to týká těch generálů, kteří se pevně usadili v různých štábech nahoře, na ministerstvu obrany, v generálním štábu a tak dále. Tedy těch, kteří zcela konkrétně zrazují Rusko.

Nyní se řeší úplně všechno, na Ukrajině se v průběhu speciální vojenské operace řeší budoucnost celého lidstva. Na jedné straně nám Západ zcela nepokrytě a se vším všudy vyhlásil válku. Kdysi kdosi učinil významný analytický závěr, že Západ se nikdy nezapojí… Tak nevím, na základě čeho k tomu dospěl. Realita byla už od počátku, ještě před začátkem speciální vojenské operace taková, že to výslovně Západ rozpoutává válku proti Rusku. To právě tím byly podmíněny požadavky Ruska na bezpečnostní záruky, které mu měly poskytnout USA a státy NATO. To bylo v prosinci 2021, to ještě k ničemu nedošlo.

O tom takzvaném Lend Lease pro Ukrajinu se také poprvé začalo mluvit tehdy. Na Ukrajině se všechno proflákne a oni okamžitě začali mluvit o tom, že se připravuje Lend Lease. Naše ministerstvo zahraničí k tomu vydalo prohlášení: „Vysvětlete, co to jako má být?“ A bylo ticho po pěšině, dokud nakonec nebyl ten zákon o Lend Lease přijat, a potom se ukázalo, že byl předložen už v lednu.

Všechno se to připravovalo, všechno se připravovalo. A kolik těch prohlášení už zaznělo? Například když Austin navštívil Ukrajinu, a potom prohlásil, že válka, kterou vede Ukrajina, je válkou, kterou vedou USA a západní svět, že porážka Ukrajiny bude porážkou USA a Západu a vítězství Ukrajiny bude vítězstvím USA a Západu. Mluvila o tom Liz Trussová, Johnson, Blinken. Prostě kde kdo, dokonce i Biden už o tom mluví, Scholz. Všichni mluví o tom, že ta válka, kterou vede Ukrajina, je válkou Západu proti Rusku, a proto také na Rusko tak tlačí. Neustále zvyšují úroveň přítomnosti svých vojáků na Ukrajině. Už to nejsou jen instruktoři a žoldáci, už jsou to i lidé z aktivní rezervy pracující ve štábech.

A tento týden přijal český prezident velice závažné rozhodnutí, když dovolil svým občanům oficiálně bojovat na Ukrajině proti Rusku. Je to fakticky první pokus dostat tam vojáky NATO v jejich uniformě, ne v nějaké paramilitantní uniformě a funkci, ale dostat tam jednotky států NATO v jejich uniformách a zajistit tak účast konkrétního státu ve válce proti Rusku. Česko je v seznamu nikoliv přátelských států. A je to snad přátelský krok, když oficiálně říkají: „Běžte a zabíjejte Rusy!“ A potom se diví: „To je ale katastrofa?! My máme ekonomické problémy, protože nemáme zvláštní vztahy s Ruskem.“

Když se ale podíváte celkově na tu situaci ve světě s jejich sankcemi, tak všem začíná být jasné to, o čem my jsme mluvili už dávno, že totiž všichni parazitovali na rozkrádání Ruska. To Rusko všechny zajišťovalo. Bez ruského plynu jim hrozí katastrofa, bez ruské ropy jim hrozí katastrofa, bez dalších ruských zdrojů jim hrozí katastrofa!!! A já ještě jednou zopakuji, že Západ může bojovat proti Rusku jen s tou podmínkou, že ho při tom Rusko bude zajišťovat svými vlastními zdroji! A naše „elita“ se o to snaží.

A nač čeká Západ? Tam vidí snahu té naší takzvané „elity“ a čekají na naši kapitulaci. A tu skutečnost, že jsou stále vedena, prý vedena jednání, udržován jakýsi formát jednání mezi Ruskem a Ukrajinou, a že to mají být jednání o budoucí kapitulaci Ruska, prakticky zcela otevřeně potvrdil ruský velvyslanec v USA Antonov tento týden. Ten přímo řekl, že se Západ kapitulace Ruska nedočká! Ale Západ je přesvědčen, že přijde. Putinovi neustále telefonují, jeden, druhý… Scholz mu volal. A lidé se ptají: „Proč se s nimi vůbec baví?“ S nimi je třeba promluvit už jen kvůli tomu,

aby uslyšeli, že hlas se nikomu nechvěje, že jsme rozhodní, že jejich tlak nefunguje. A to okamžitě znamená problémy pro ně. A tento týden se konečně americký ministr obrany Austin dovolal Šojgu. Neustále si stěžoval, že se mu nedá dovolat. A jaké byly Austinovy požadavky? „Ukončíte bojové akce na Ukrajině, pustíte všechny z Azovstali a připravíte se ke kapitulaci a placení reparací.“ Ano, co? Ano, platit a kát se. Oni v to doufají.

Jen si vzpomeňte především na První čečenskou válku, nebo jak začínala ta Druhá čečenská válka. Co se tenkrát dělo? Neustále docházelo ke zradám. Když naše vojska sevřela ty bandity, teroristy tak, že se neměli jak dostat ven, tak jak víme, a oni o tom sami mluvili: „My jsme zavolali do Kremlu a oni nám okamžitě zajistili volný koridor!“ Hned je zase pustili. Jen je sevřeli a připravovali se je zlikvidovat, tak jim byl poskytnut koridor a oni se z toho dostali. A tohle se dělo znovu a znovu. Jak padla ta šestá rota? Generál Trošev potom poskytoval rozhovor na NTV, že tři dny nemohl uvěřit, že se tam skutečně bojuje. Ti pskovští výsadkáři nepředvedli v tom boji jen své hrdinství, když se postavili do cesty tomu početnému banditskému uskupení, těm teroristům, které generálové zrádci pouštěli z kotle. Oni svými životy ukončili tuto praxi! Už to potom nebylo možné!

A to donutilo Troševa mlít o tom, jak nepředpokládal, jak o tom nevěděl! A o čem nevěděl Trošev? Nemohl vyslat rozvědku? Provést dělostřelecký útok na požadované souřadnice? Oni jim přece posílali souřadnice! Proč to nešlo? Protože jsi hned prohlásil, že se jedná o panikáře, zbabělce a zrádce? On věděl, že jeho úkolem je ty lidi nechat projít, ty ne-lidi, teroristy, jenže do cesty se jim postavili lidé se ctí a svědomím, kteří měli svou vlast. A jakou vlast měl Trošev? Ten prý hrdina Ruska? Stal se prezidentovým poradcem pro kozáctvo. A co udělal, když byl tím poradcem? Okamžitě začal organizovat cesty zástupců těch kozáckých vojsk z celého Ruska, aby přísahali u památníku generálovi Krasnovovi! Nacistickému zločinci!!! Který sloužil Hitlerovi!!! A Trošev tam posílal ty kozáky: „Přísahejte!“ Takové chtěl mít kozáctvo, aby sloužilo Hitlerovi, žádné „Rašce“! A odvděčili se mu, jeho páníčkové se mu odvděčili. Nechali ho nastoupit do letadla, které potom vyhodili do vzduchu. Vymknul se a šel…

Ten problém je jinde. Západ přece musí mít důvod, když čeká, že v Rusku „elity“ zradí. To zvyšování eskalace je právě reakcí na zradu ruských „elit“. Konfiskovali náš majetek a nařizují: „Budete nám dodávat plyn bezplatně!“ A Miller by to rád zařídil, ty bezplatné dodávky, přece to nařídil páníček. Putin to musel zastavit! Finsko dostávalo zadarmo elektrickou energii. Jednoduše řekli, že za ni platit nebudou a hotovo! A opět bylo nutné zasáhnout! A všude to naráží na Putina. Proto také nepřátelé Ruska vidí problém v něm, že když se zbaví Putina, všechno bude v pořádku. Generálové zrádci umožní nanést jaderný útok po Rusku bez odvety. Jen se podívejte, co dokáží zařídit.

Jen si vezměte, jak to probíhá. Dokud nedojde k nějakému prohlášení, takovému či onakému, tak si můžete myslet, že politická situace, vojenská situace to neumožňuje. Pokud ovšem nějaký vedoucí představitel udělá prohlášení o tom, co bude, tak musí tomuto svému prohlášení také dostát! A vystoupil náš Konašenkov, oficiální představitel ministerstva obrany, a ten řekl, že v případě, že budou pokračovat útoky na ruské území, budeme útočit na řídící centra. Demonstrativně, přímo demonstrativně zaútočí na Rusko, na jeho území a beztrestně se po tom útoku stáhnou. Ale to je přece ukazatel. Nu dobrá, Konašenkov je jen představitel, jen zástupce. Tak se to dá ještě nějak přejít, něco někde zahaprovalo. Ale potom to prohlášení udělal sám Šojgu, ministr obrany: „Budou-li přicházet zbraně, budeme je likvidovat! Budou-li útoky na ruské území, zaútočíme na štáby.“ A co? Demonstrativně, hned po tomto jeho prohlášení došlo k těm útokům. Přichází jim tam těžké zbraně, které dorazily až přímo k linii fronty. Už se dokonce jedné houfnice zmocnili.

A Západ to přece všechno vidí! Přece vidí, jak veškerá rossionská „elita“ vykřikuje: „Páníčku, my nedovolíme, aby ti bylo nějak ublíženo!“ Jak že to řekl Peskov? „My nesmíme naše sankce přijímat tak, abychom vyvolali nějaké nepohodlí nebo znepokojení našich partnerů, aby jim to vyhovovalo, aby neměli žádné starosti.“ Oni nám vyhlásili válku s cílem naší plné likvidace, plné likvidace! Generál Berrier, šéf rozvědky v minulém roce… To je neuvěřitelná souslednost. V minulém roce prohlásil, že ruská armáda představuje existencionální hrozbu pro ozbrojené síly USA a NATO. A v tomto roce, přesně po roce, dokonce prohlašuje, že Rusové jako takoví představují existencionální hrozbu pro Západ. Zcela konkrétně, je nutné je zlikvidovat, všechny ty Rusy je nutné zlikvidovat. Podívejte se, jak je z praxe vymazávána veškerá ruská kultura. Ruský segment je totálně likvidován. Tohle se už v dějinách stalo například Kartágu. My o Kartágu víme jen to, co o něm napsali vítězové, Římské impérium. A nakolik to odpovídá skutečnosti, bychom museli dlouho zkoumat. A kolik zmizelo států a národů? Západní civilizace národy likviduje. Zbyl tu stát Delaware a kde je konec indiánům Delaware i těm dalším?

Takže nám vyhlásili likvidační válku. Rusko má přestat existovat. Rusové mají zmizet. A ohromná vrstva „elity“ v řídících špičkách pracuje právě na tom. A proč? Protože se nepovažují za Rusy. Protože cítí zvířecí nenávist k Rusku a Rusům. Jen se podívejte na televizní program, který se vysílal 9. května! Jaké filmy! Podívejte se, jak se ta „elita“ chová. Západ to přece všechno vidí, jak se Rusko ohýbá, a že se drží jen díky národu a díky Putinovi. Zatímco tihle jsou všichni připraveni Rusko zrazovat a zaprodávat. Podívejte se, jak se chovají guvernéři!

A co se děje? Najednou z ničeho nic Švédsko a Finsko chtějí vstoupit do NATO, přímo se na to upnuly. Švédsko a Finsko, které díky svému neutrálnímu postavení získávaly celá staletí… Nu, to platí pro Švédsko a desetiletí pro Finsko, měly z toho jen prospěch, přímo díky tomu kvetly, prosperovaly díky tomu. Finsko žije vyloženě jen z našich zdrojů. Pro ně je neutrální status dojnou krávou a najednou jsou to ochotni obětovat a kvůli čemu? Problém je v tom, že nic obětovat nehodlají. Oni se hodlají připojit k těm, co si chtějí něco urvat z Ruska z titulu vítězů. Proto tak pospíchají, aby na ně na tom stole vítězů zbyl alespoň kousíček. Oni si také chtějí něco urvat, až bude Rusko zlikvidováno. Jsou přesvědčeni, že žádný odvetný útok Rusko neprovede, že se brzy bude Rusko porcovat. Oni už si připravili příbory a mají k tomu své důvody, vždyť spolupracují s mocenskými „elitami“.

Už prošla půlka května a Nabiullinova stále základní úrokovou sazbu nesnižuje!!! Když bylo nutné tu sazbu vyšroubovat, aby nám zlikvidovala ekonomiku, tak jí na to stačil jediný den! A když se má postarat, aby se ruská ekonomika rozdýchala, tak se najednou vykrucuje. A proč Nabiullinova tu sazbu nesnižuje? Protože se také připravuje na státní převrat, že Rusko tu už dlouho nebude, že ho dorazí, a tak se tomu snaží napomoci.

A co se dělo dál? Myslíte, že k těm událostem v Lotyšsku došlo jen tak? Myslíte si, že k těm událostem v Polsku došlo jen tak? Ty události související s pamětí na Vítězství ve 2. světové válce? Ve Velké vlastenecké válce, s vítězstvím našich otců, dědů a pradědů? Že se tak rychle rozhodli zlikvidovat ten památník? A tady se vracíme k tomu, co je vlastně to Pobaltí zač, ve smyslu státního útvaru? Není ničím. A abych se neopakoval, naše trojdílná práce tím začíná, prací o státu. Co je to stát, co je stát historický a co je projektově-zkonstruovaný. Jak je realizováno celé to řízení. Kdybychom si vzali krajní příklad, tak stejně jako na začátku 20. století i na začátku 21. století je tu pouze 20 států, které se více méně podílí na globálním řízení, všechny ostatní státy jsou do něj začleňovány. A takové státy jako Estonsko, Lotyšsko, Litva a Finsko jednoduše žádnými státy nejsou! Jednoduše to státy jako takové nejsou! Jsou to státní útvary nacházející se pod vnějším řízením.

Vždyť jsi právě mluvil o tom, že se Finsko tlačí na hostinu vítězů, že chce také porcovat Rusko?! Ale je rozdíl mezi Pobaltím, Estonskem, Lotyšskem a Litvou a Finskem. Zatímco Estonsko, Lotyšsko a Litva jsou státní útvary vytvořené jen jako určitý politický nárazník s určitými cíli zaměřenými proti Rusku, a to již na začátku 20. století, tak Finsko ve stejné době v důsledku pokusu využít ho jako nástroj proti Rusku, bylo po 2. světové válce proměněno v komunikační platformu, která nebyla konkrétně řízena ze strany žádného centra koncentrace řízení. Byla to platforma umožňující navazování kontaktů a vzájemnou součinnost. A ekonomicky se Finsko opíralo o potenciál své spolupráce s Ruska, se Sovětským svazem, stejně jako dříve o spolupráci s Ruským impériem.

Finsko jako stát nemůže existovat bez vnější opory. Veškerá ekonomika Finska je zajišťována Ruskem, bez toho se zhroutí, jednoduše zhroutí. A na Finsko až do nedávné doby nikdo jako na komunikační platformu neútočil. Vytvořila se okolo něj jako okolo platformy určitá rovnováha. A proto byly Helsinské dohody o nedotknutelnosti a neměnnosti všech poválečných hranic uzavřeny právě ve Finsku, v jeho hlavním městě, v Helsingforsu. To je starý název Helsinek. A po pádu SSSR význam této platformy pro dialog elit, kde se mohly domlouvat, ve Finsku, začal postupně upadat. Ale stále se ještě držel. A až teď, když se finská vláda rozhodla, že už nebude tou platformou pro dialog elit, protože už nebude existovat Rusko, tak tím určila svůj další osud. Udělali z Finska obyčejný projektově zkonstruovaný stát a proč bychom potom…

Tenkrát to bylo jasné, sovětské elity měly zájem na existenci této platformy, a proto SSSR Finsko živil, a proč bychom v tom měli pokračovat, když Finsko prohlásilo, že se z titulu vítěze bude podílet na porcování Ruska? Aby se tak dostalo například ke Karélii, nebo snad chtějí vybudovat Velké Finsko až k Jeniseji? Kdo by jim to dovolil?! Nicméně nějaký kousek mají v plánu urvat. A možná něco v ideálním případě, tedy podle nich ideálním, až tu nebude Rusko, přece jen dostanou. Jenže si neuvědomují, že nebude-li tu Rusko, nebude vůbec civilizace na planetě Zemi. A to ne kvůli tomu, že Rusko nedokáže provést odvetný útok, takže ho dokážou zlikvidovat a západní civilizace tu zůstane, ale proto, že západní civilizace požírá sama sebe, je to sebelikvidační civilizace, která ničí ten životní prostor, ve kterém sama žije, a to úplně. A pádem Ruska by jen sami přiblížili svůj konec, sami se o něj postarají. Ani oni nepřežijí, přičemž ve velmi dohledné budoucnosti.

Ten Šílený Max by nebyl jen v USA, jak je to tam nyní v plánu, rozšířil by se úplně všude. Jenže oni na to nemyslí. Oni jen vidí, jak ta protiruská takzvaná „elita“ dává všemožně najevo, že bude nápomocna likvidaci Ruska a Rusů. Oni přece vidí, jak nedůsledně probíhá speciální vojenská operace, neustále testují ty generály zrádce, zda umožní útoky na ruské území, zda zajistí neplnění… Už šlo dokonce o prohlášení ministra obrany, na jaké vyšší úrovni tohle chcete sabotovat? Buď nic neprohlašuj a snášej to, nebo dostůj svému prohlášení! A když tohle všechno probíhá, tak mezitím vidíme nárůst vojenské aktivity v Rumunsku a Polsku. Polsko už zcela otevřeně prohlašuje, že hodlá zabrat území západní Ukrajiny. A my vidíme, jak je východní Ukrajina, která má podle těchto plánů připadnout Rusku, ničena na šrot.

A jak to vypadá na západní Ukrajině? Klídek po pěšině. Kde jsou ty útoky na řídící centra? Na rozhodovací centra? Když se všichni diplomati vrátili do Kyjeva? Když zcela cílevědomě ukazují bezpečnost pobytu v Kyjevě prostřednictvím příjezdu různých delegací? Ze svého bunkru vylezl i Zelenskij. Oni přece vidí, že tohle se může dít jen díky zradě ruských „elit“, a to včetně z řad generálů, těch generálů zrádců. Oni přece vidí, jak se u nás znovu aktivovaly všechny řeči o tom, že Ukrajinu je nutné rozdělit, aby banderovci měli kam utéct, že by bylo dobré polovinu Ukrajiny přenechat Polsku. Pokaždé, když to slyším, tak mi okamžitě vytane ta fráze Miloslavského z filmu Ivan Vasiljevič mění profesi: „Co to děláš, ty carská tlamo? Kemskou volosť jim chceš vydat? To ti těch volostí za chvíli moc nezbyde!“

A tihle jsou to samé, vždyť je to jedno, nějaké ruské země. Galicie najednou není ruská země. Svině! Pořád se jen snaží zachovat tu banderovskou líheň. A také chtějí vtáhnout Polsko i Rumunsko do války proti Rusku, nemají dost sil. Pořád se jim zdá, že teče málo ruské krve, všem těm porcovačům ruských zemí. Vždyť jen proto si Polsko čím dál víc dovoluje a připravuje se vpadnout na území západní Ukrajiny, že k tomu vidí velice vstřícný postoj ze strany mocenských „elit“ a „propagandonů“, omlouvám se, ale jinak se jim říkat nedá. Všichni, kteří hájí rozdělení Ukrajiny, jsou „propagandoni“! Už to nejsou ani propagandisti, protože bojují proti Rusku. Snaží se zachovat tu banderovskou líheň, aby ta válka v Rusku nikdy nekončila. Naplánovali si vleklou válku, ve které se budou spotřebovávat všechny zdroje Ruska.

Připravili tu opevněnou linii: „Tam si bojujte! Na západní Ukrajinu nelezte, ani ji nebombardujte, nechte ji v klidu! Tam musí být ticho a klídeček.“ Ještě za SSSR tam účelově zřídili banderovskou líheň, která nikdy nežila z vlastní práce, všechno se jim dodávalo ze svazové úrovně. Živili je, aby mohli rozvíjet svou „banderovskou podstatu“ ve všech těch „vědeckých“ ústavech. Úplně stejně teď mají snahu to všechno zachovat, aby to všechno zůstalo při starém, aby se ta nenávist k Rusku dál pěstovala, aby se tam vyráběli z Rusů Ne-Rusové. A kdo to dělá? Stejní Ne-Rusové, bývalí Rusové, kteří jsou v dnešní ruské „elitě“.

Vždyť se pojďme podívat, zdálo by se, že je to velice názorný příklad. Mládežnickou tváří Sberbanky se stal Daňa Milochin! Ten cynismus nespočívá ani tak v tom, že navzdory zákonu zakazujícímu propagandu homosexuality mezi dětmi a mládeží, Sberbanka tohle porušuje! A přes svého pederasta Daňu Milochina vede právě takovou propagandu! Že tak absolutně ignoruje ruský zákon! Nu, ty zákony platí jak pro koho, pro Grefa očividně ne! Ten problém je ale jinde. Koho si zvolili jako hrdinu, jako ten vzor, ze kterého si má brát příklad dorůstající pokolení? Máme snad málo hrdinů? Máme tu snad málo mladých lidí, kteří prokázali hrdinství a zachránili lidi při požárech, při potopách, v jiných živelných pohromách? Nebo se dokonce pustili do boje se zločincem? Nebo ty, kteří se skvěle učí a jsou schopni přinést svůj tvůrčí vklad do života společnosti i státu? Kteří jsou vlastenci?

Cožpak jich tu máme málo? Ne! Je jich tu spousta. Dokonce už se objevují i v televizi. Ale abychom takové lidi neměli žádné, tak výslovně Sberbanka vede propagandu zcela opačného chování! Aby tu nebylo žádné vlastenectví, ze všech se stali pederasti, aby se nikdo neučil, aby život trávili jen v požitcích. A až přijde na to, komu zanecháme stát, aby tu nikdo takový nebyl! Aby nebylo komu ho přenechat, aby stát i s jeho zdroji získal vnější okupant. Gref se nikdy vůbec netajil tím, že pracuje proti Rusku a Rusům, že Rusko i Rusy nenávidí, že tu buduje koncentrák pro Rusy. On se tím nikdy netajil! Vždyť kolik už udělal takových veřejných prohlášení! „To má ten ruský dobytek jako něco umět? A jak ho pak budeme ovládat? Jaké vzdělání?“ Takže když vidí takový vztah „elity“, když všude probíhá taková vzdělávací činnost, když se u nás nemění vzdělávací systém, vůbec nic...

Jen si vezměte třeba hodnocení našich vědeckých publikací. Abyste na Západě mohli publikovat v časopisu, který vám zvýší rating, musíte povinně na příkaz Západu někde napsat, že Rusko, to je žumpa, a Rusové jsou lůza, jež si nezaslouží žít, potom na Západě dostanete rating a u nás vám vláda za tento rating vyplatí vyšší výplatu. Západ bojuje s Ruskem a s Rusy za peníze Ruska! Prezident, gosudar řekl, že zavedeme vlastní národní hodnocení. A poslechl ho snad někdo? Napsali, že jsou tři možné varianty formování ratingu, první je Scopus, druhá je Scopus a ta třetí je zase Scopus! A kde je jaké ruské hodnocení? Takže to prostě bude tak, jak rozhodne páníček. A co se změnilo? „My jsme tady posunuli desetinou čárku a tady jsme přehodili slovosled. Dal jste nám úkol, tak jsme ho splnili!“

A jaký je výsledek? Tam se rozhodli, že nás vykopnou, tam na Západě! Ano, ty pederasty, kteří zrazují náš stát, podrazil sám páníček. Oni se mu tak snažili zavděčit, chtěli zůstat v jím uloženém rámci a on jim pověděl: „Já vás nepotřebuji v žádné podobě! A není důležité, jací jste. Stejně jste se narodili na ruském území, žijete tam, takže vás tak jako tak budeme likvidovat s ostatními.“ A oni na to: „Já jsem připraven pomoci vám likvidovat ty ostatní…“ Jenže jim na příkladu těch ratingů dali jasně najevo: „Jděte se… Myslíte, že se nad vámi slitujeme?“ Ale oni si to myslí. Všemožně se snaží posloužit svému páníčkovi. Všude strčit své pracky a škodit.

A když vyvstává otázka, a co vlastně dělá globální prediktor? Proč nedělá tohle a tamto? Tady máte konkrétní příklad. My sami jsme nebyli schopni zbavit se toho západního ratingu, tak nás odtamtud sami vykopli. Jednoduše nám tím řekli: „Dělejte si vlastní hodnocení!“ Nedokázali jsme sami zastavit dodávky plynu do západní Evropy, tak tu dodávku odřízla Ukrajina. I přes veškerou Millerovu snahu zaplnit bezplatně všechny zásobníky a všechen majetek, který nám tam ukradli: „Vždyť to páníček potřebuje!“ Nikdy se nerozčilovali nad tím, když okrádají Rusko a likvidují Rusy. Třeba ta věc z devadesátek s tou Bank of New York, když šlohli deset miliard. A co? „Páníček je potřeboval!“ Udělal proti tomu něco někdo z Jelcinovy „rodinky“? Neudělal! „Prostě si řekli, že to páníček přece potřeboval! My si v Rusku nakrademe další. Budeme Rusko dál likvidovat!“

Čína. Víte, já už jsem o tom mluvil kolikrát. Jakou čekáme mezinárodní podporu, když se u nás nedokážeme vyhranit ve svém chování dokonce ani při vedení speciální vojenské operace? Putin řekl: „Denacifikace a demilitarizace!“ A Peskov na to: „Putin se se Zelenským klidně setká třeba hned zítra a bude podepsán mír!“ Co to jako má být? Co to má být? Jak by se mohl Putin setkat se Zelenským?! Už jen kvůli chování Zelenského? To je znevážení Putina a přivedení státu ke státnímu převratu! To proto je to setkání potřebné. Uvědomuje si to Peskov? Uvědomuje! Za hranicemi si to uvědomují? Uvědomují! Byl Peskov propuštěn? Nebyl! A tak si na Západě říkají: „Co když v Rusku proběhne státní převrat? Tak se raději za Rusko nepostavíme. My s ním navážeme spojenecké vztahy, oni Rusko zlomí a my si to odneseme o to víc.“ Proto s tím nikdo nepospíchá.

A mezitím Západ kolektivně po jednom tlačí ke zdi ty, kteří by se potenciálně těmi spojenci Ruska stát mohli. Dokonce i Čína váhá, a to i přitom, jaké by jí očividně přinesla body podpora Ruska. aby Čína viděla, že ty výhody jsou opravdu očividné, omlouvám se za tautologii. Aby se Čína rozhoupala… To právě globalisté se postarali o to, aby Čína pochopila, že když teď Rusko nepodpoří, zítra přestane existovat ona sama. A Čína, aniž by vstupovala do nějakých spojeneckých mezistátních vztahů, už je nucena bojovat proti Západu a podporovat tak Rusko tím, že část jeho zdrojů přetahuje na sebe. Tohle dělá, protože jim začalo být jasné, že když teď neudělají to, to a to, tak se Rusko zhroutí a bude to konec Číny, stejně jako všech ostatních. A ta naše nevyhraněnost je důsledkem vnitřní zrady! Jen výlučně důsledkem vnitřní zrady! Lidi přece připravují na to… …že Rusko je zplozenec pekla, a proto je nutné ho zničit, prostě v každém případě.

A podívejte se, jaká situace vzniká okolo potravin. O tom, že světu hrozí hlad, začali analytici mluvit v roce 2019, a to hodně hlasitě. Okamžitě začalo být jasné, že probíhá propagandistická kampaň, která zvyká svět na to, že bude hlad. A všichni říkali: „Jaký hlad? Co to povídáte? Vždyť už je zapotřebí začít myslet na budování jiných vztahů, už nevíme, kam s přebytky potravin, tak jaký hlad?“ A najednou se objevil koronavirus a najednou se všechny dodavatelské vztahy začaly zpřetrhávat, najednou je tu nedostatek... ...hnojiv, najednou je nedostatek obilí. Ale to zatím jen probleskovalo. A najednou je to tu, speciální vojenská operace!

Bylo nutné do té speciální vojenské operace jít, ale za jiných podmínek, z jiné ideologické základny, už jsem o tom mluvil. Měli jsme do toho jít na základě toho, že legitimním právním nástupcem ukrajinské státnosti jsou Luhanská a Doněcká republika, protože v Kyjevě došlo ke státnímu převratu. Své hnízdo si tam založilo mezinárodní teroristické společenství, a proto Rusko musí provést protiteroristickou operaci. Stejně jako byla vedena proti ISIL v Sýrii, jako byla válka na Kavkaze u nás. Takhle to bylo nutné postavit! Ale naši vnitřní zrádci zařídili uznání republik a poskytli tak základ k tvrzení, že to Rusko porušilo Minské dohody, a proto nese vinu za to, že začala tato válka. A nyní na základě toho prohlašují, že Rusko podporuje terorismus, že je zdrojem terorismu a že ho sponzoruje. Mohli jsme mít v rukou zcela jiné karty a získat na tomto základu podporu celého světa. Jenže tyto karty byly přenechány našim protivníkům v důsledku zrady našich „elit“. To je třeba mít neustále na zřeteli!

A co se týká toho, že mluvíme o těchto věcech, takže se zdá být vše ztracené, vše tragické. Tak to ale vůbec není. Nesmí to vyvolávat žádný pesimismus a tím spíše ne žádnou paniku. Musíme tu reálnou situaci hodnotit střízlivě. Je třeba si uvědomit, že pokud by naši otcové, dědové a pradědové propadli pesimismu a panice v roce 1941, tak bychom se nedočkali vítězného roku 1945. Ale naši otcové, dědové a pradědové šli do boje s jistotou, že naše věc je spravedlivá, nepřítel bude poražen a vítězství bude naše. A my jsme v úplně stejné situaci. Jen ta válka je trochu jiná. Kromě obyčejné fronty na šesté prioritě je tu ještě fronta informační, přičemž tato fronta je vnější i vnitřní. Té prodejné „elity“, která se nepovažuje za Rusy, nebo „patriotů“, kteří se polekali, a nechali Rusko ve štychu: „Ať si to ten dobytek nějak vyřeší a až Rusko zachrání, tak se vrátím a znovu je budu poučovat o životě!“

A co pozorujeme? Vidíme ty polekané vlastence, kteří rozpoutávají protiruskou, protistátní propagandu v našich centrálních médiích. My tu propagandu vidíme! Když ty nacisty, zabijáky nazývají vojáky, obránci a ze všeho, co se děje, viní bolševiky. Nu dobrá, když se něco dá přitáhnout za uši s ohledem na nacionální otázku a bolševiky tady v Rusku, tak proč se zhroutila i Osmanská říše? Za to mohou také bolševici? A co Rakousko-Uhersko? Za to mohou také bolševici? Německé impérium se zhroutilo, to také udělali bolševici? V březnu roku 1917 jich bylo 20 tisíc, není to trochu málo, aby tohle dělali po celém světě? Nebo to přece jen byly nějaké jiné síly? A proč tak nenávidí ty bolševiky? Nenávidí je za to, že Rusko zachránili v katastrofě začátku 20. století a udělali z Ruska supervelmoc číslo jedna.

Nebyly to USA, kdo dostal na orbitu první družici! Nebyly to USA, kdo dostal prvního člověka do vesmíru! Nebyly to USA, kdo dostal do vesmíru první ženu! Nebyly to USA, kdo světu dal mírové využití jádra. Ale byly to naopak USA, kdo použil jaderné zbraně proti civilnímu obyvatelstvu, proti městům, kde nebyla vojenská infrastruktura, ale zato zahynulo velmi mnoho lidí. Byly to USA, kdo rozpoutal po celém světě více než 200 válek za dobu své existence! Byly to USA, kdo se postaral o genocidu v Iráku, Sýrii, a provedly toho daleko víc!

Bolševiky nenávidí za to, že Rusko zachránili! A tento hlavní proud je zase všude prosazován. Protože všude je zrada! Je ale třeba chladnokrevně si uvědomovat, že situace je sice kritická, ale vůbec ne beznadějná! Absolutně není beznadějná. To oni nemají zdroje, to oni nemají stabilizační rezervy a my to všechno máme! Rusko je stát, který může přežít. Národ se ale musí semknout a podporovat našeho gosudara! A uvědomovat si, jak je ta naše takzvaná „elita“ prodejná! A co udělali demonstrativního? Uljukajev, ta morální špína, ještě Siluanova by měli strčit do vězení k němu. Ale ne, Uljukajeva demonstrativně pustili z vězení! Všechny nepřátele Ruska, kteří proti němu zcela konkrétně pracují, teď demonstrativně hladí po hlavičce! A Západ to vidí! A právě díky tomu počítá s tím, že Rusko porazí.

Co je teď na Západě pozorováno? Že z prodeje zmizely náboje armádních ráží. Je to snad náhoda? Ne. Byly v prodeji, lidé je běžně nakupovali a nástrojů na jejich výrobu je také deficit. Jsou dodávány se zpožděním a s velkou přirážkou. O čem to vypovídá? O tom, že Západ, který má nedostatek zdrojů, už všechno připravil pro vpád na Ukrajinu, pro vpád vojsk na Ukrajinu, proto musí mít zásoby nábojů. A jak střílejí, to vidíte ve filmech. To u nás učí naše vojáky zaměřené palbě, v dávkách dvou tří nábojů. A tam? Jak začnou, nestačí měnit zásobníky, vystřílejí jeden za druhým. A proto samozřejmě nemají dost nábojů. Západ je z vojenského hlediska ve velmi špatném stavu, takže nemůže porazit Rusko v čestném boji. Ale díky zradě našich „elit“ může, a na to sází. Ovšem uvědomují si, že stejně budou muset začít i válčit. To proto je taková situace.

A teď se vraťme k tomu hladu. Najednou z ničeho nic má prezident USA Biden velkou péči o vývoz obilí z Ukrajiny. 20 miliónů tun je třeba vyvézt. I když on mluví o 25 miliónech tun. Říká, že je nutné zajistit vývoz tohoto obilí z ukrajinského území. Je třeba zachránit svět. Chcete-li zachránit svět, tak neuzavírejte přístavy před ruskými nákladními loděmi, bulkery. Vy jste je uzavřeli, naše loď veze obilí do Egypta a oni jí uzavřou přístav. V Egyptě budou mít problémy s nedostatkem obilím, ale ruské obilí přijmout nemůžou! Ale to je jejich problém! To znamená, že ten problém je zcela uměle vytvořen řízením. Říkají, že je nutné ho vyvézt z Ukrajiny a ti prokletí Rusové tomu brání. Nu dobrá, běží tam vojenská operace, že? Ale byli to snad Rusové, kdo zaminoval přístavy? Kdo zasypal přístavy i jejich okolí těmi minami? Jsou to snad ruské miny, co se utrhávají… Z těch, no, příchytek, a potom jsou unášeny na volné moře? Jsou ukrajinské, to oni všechno zaminovali. Ale mohou za to Rusové!

Jenže je nutné si uvědomovat jednoduchou věc. Odkud mají v plánu odvést to obilí? Ať se na to díváte, jak chcete, tak ukrajinský stát se nyní nachází v takové krizi, že to vyvolává otázku způsobu jeho dalšího přežití. A to včetně jeho zajištění potravinami! Už to není o záchraně světa, je nutné se postarat o to, aby byly potraviny na ukrajinském území, pro místní obyvatelstvo. Letos nezaseli. A oč se snaží? USA a Západ? A dokonce i OSN! Aby na Ukrajině nezbylo vůbec žádné obilí! Aby bylo vyvezeno, aby už v zimě lidé hladověli. Organizují jim tam hlad! Přičemž z nadnárodní úrovně! A přitom pořád vyřvávají, že to Rusko za všechno může, že z Ruska nepřichází obilí, protože nikomu nic nedodává. Přitom Rusku uzavřeli přístavy, ukrajinské přístavy jsou uzavřeny a aktivizují se jiné trasy.

Možnost vyvážet přes moře se nyní řeší politickým nátlakem na Rusko. Pokud nyní Rusko kapituluje, nebo v nějaké míře ustoupí, v něčem ustoupí a poskytne koridory, tak bude to obilí v každém případě vyvezeno a na Ukrajině nastoupí hlad. A obviněno z toho bude zase Rusko. Už teď z něj dělají viníka. Už teď je z něj viník! A ještě je této věci zasvěcena další kampaň. V Rusku se očekává velká úroda, jenže už teď je jasné, že tato úroda z Ruska nebude moci být dodána na světové trhy. Nepouštějí nás do přístavů. A těm, co budou mít hlad, bude řečeno, že to Rusko nedodává obilí, což bude základem pro další protiruskou kampaň už ve sjednocených státech celého světa. Aby se překonal hlad…

„Ano, my víme, že Rusko je připraveno dodat obilí, ale mne nutí strýček Sam uzavřít přístavy…“ Sedí tam v Egyptě as-Sísí a ví, že Rusko mu může obilí dodat, ale on, as-Sísí ho nemůže přijmout, protože za zadkem mu stojí strýček Sam. Zítra by ho někdo zezadu zastřelil a byl by tam jiný prezident. A on ví, že se musí dát dohromady se strýčkem Samem, protože Rusko se ohýbá, je nutné ho dorazit. A potom mu třeba někdo trochu toho obilí dodá. Nedodá! Ale tímto způsobem sjednotí všechny proti Rusku. Obviní ho, že samo má obilí dost a nikomu ho nedodává.

Jak to řekla Madeleine Albrightová? Že to je nespravedlivé, že Sibiř náleží Rusku, že tyto zdroje musí náležet svobodnému světu a v první řadě USA. Pro ně je to jednoduché. Nebo jak to řekl Trump, proč neodcházejí USA ze Sýrie? „Blázníte? Vždyť je tam ropa! A já ropu miluju! My ji nikomu nepřenecháme." A koho zajímá, že vstoupili na syrské území a tu ropu tam kradou? Západní svět takto řešil vždy všechno!

A nač je zaměřena tato propaganda? Oni si uvědomují, že najednou Rusko nepovalí. I v případě, že se Rusko vzdá, bude nutné zorganizovat totální hlad na celém území. Prodejné „elity“ vyvezou obilí z Ruska i Ukrajiny a hlad bude všude, na celém území Velkého Ruska, včetně Kazachstánu, Uzbekistánu, Ázerbájdžánu, Arménie, všude. Gruzie už teď pociťuje nedostatek obilí. 90% z jejího importu… A oni prakticky 90% obilí dovážejí a z těchto 90% dovážených, tedy ze 100% dovozu je 90% dováženo z Ruska. A to okamžitě pro ně znamená katastrofu, okamžitě! A myslíte, že se blahobytný Západ s někým rozdělí? S nějakými národy ze třetích států? On si všechno bere sám! A genocidu vždy zařizovali jiným, všem! Ale vinu za to musí nést Rusko!

Takže ta otázka našeho přežití, otázka našeho vítězství ve speciální vojenské operaci, především spočívá v tom, abychom si udělali pořádek v týlu! Musíme zajistit, aby se ta takzvaná rossionská „elita“ vzpamatovala! Ona se nepovažuje za ruskou, a právě proto provádí takové špinavosti, právě proto se dopouští všech těch zločinů a zrazuje Rusko. A pomoci jí se vzpamatovat znamená jedno, říci jim: „Vy sloužíte svému páníčkovi, ale ten se nad vámi neslituje!“ Někdo se může vzpamatovat, jako se trochu vzpamatoval Medvěděv. Jen trošku. Ten provádí takové špinavosti… Myslí si, že se po převratu stane hlavou zbytku Ruska.

V každém případě, za všech variant, bude proti Rusku proveden jaderný útok, pokud se k tomu Západu naskytne možnost. A není důležité, zda Putin bude či nebude svržen. Pokud se však naskytne možnost provést jaderný útok, tak to Západ bez sebemenšího zaváhání provede. On se potřebuje zbavit Ruska jako faktoru globální politiky. To proto je teď vymazávána veškerá ruská kultura z té světové. Aby o Rusku nezbylo ani zmínky. To proto se tak snaží naši vnitřní zrádci, jejichž frontmanem je Peskov! O kterém Putin pronesl velice významnou větu: „Někdy ho poslouchám a přemýšlím, kdo mu přikázal tohle říci?“ To je to hlavní v té větě, kterou pronesl Putin. Kdo přikazuje Peskovovi, co má říkat? Ty špinavosti, které pronáší o Rusku! A o tom, že Rusko kapituluje. Neustále udržuje tuhle myšlenku.

Proto je hlavním úkolem udělat si tady v týlu pořádek, armáda svůj úkol splní. Splní! Jako to už udělala nejednou v dějinách Ruska. A naším úkolem, občanské společnosti v Rusku je zajistit armádě spolehlivý týl! Aby všichni západní politici pochopili, jestliže strčíš nos do Ruska, tvůj stát přestane existovat! Jednoduše už nebude. Polsko si o to vší mocí koleduje. Jakýkoliv první polský voják na Ukrajině znamená totální jaderný útok na celé polské území. Jen tak bude ještě možné zachránit civilizaci na planetě Zemi. Vždyť proč došlo ke všem těm dělením Polska? To kvůli neadekvátnímu chování polské „elity“.

Aby to nedopadalo tak, jako když se Švédsko a Finsko spěchají připojit k vítězům, aby si z Ruska také něco urvaly, musí být v Rusku konceptuální významová jednota. Nesmí tu být to, co vyjadřuje ten dvojhlavý orel. Dům, který se uvnitř rozdělil, nevydrží. A ta otázka symboliky není nic vedlejšího, je velice důležitá, v mnohém dokonce prioritní! S tou dvojsmyslností… Kde je Byzantské impérium s jeho dvojhlavým orlem? Není. Kde je Rakouské císařství s dvojhlavým orlem? Není. Kde je Ruské impérium s dvojhlavým orlem? Není. A vyznamenalo se snad něčím významným na úrovni globální politiky? Vždy bylo ve všem pozadu.

A kdo se stal lídrem světa? Kdo měl konceptuálně vyhraněný erb? Se zeměkoulí? Sovětský svaz! A pod jakou vlajkou vždy vítězilo Rusko? Jen pod tou rudou! Dokud tu máme trikolóru, tak se nikam nepohneme. Hrdinství jedněch a zrada druhých! Přičemž jde o ničím neodůvodněné smrti vojáků, které zrazují ti, kteří vztyčili hadr, který jim přisoudil Hitler jako jejich ruskou státní vlajku.

Ano, oni nemají jak nad Ruskem vyhrát, jen s oporou na „elitu“. A Západ to velmi dobře ví! Také vydali velice důležitý návod, sami to potvrdili tím, že vydali návod CIA, jak mají občané Ruska… Přičemž v ruštině a šíří ho ve všech sítích, jak se stát agentem CIA, aby mohli bojovat proti Rusku. Ta Aljochinová z Pussy Riot řekla, že Rusko nemá právo existovat na planetě. Ona není Ruska a takové Ne-Rusy, vychované na příkladu Dani Milochina, chce CIA přitáhnout k sobě, získat jejich podporu, protože ten potenciál, který poskytuje ta protiruská rossionská „elita“, která se za Rusy nepovažuje, ano, ona zrazuje…

Ale Západ nemá jistotu, že nebude následovat odvetný útok. Nemají jistotu. A oni musí mít takovou záruku, jenže žádnou nemají. A proto, aby získali tuto záruku, potřebují aktivovat kde koho: „Všichni Chlapci-Podlecové, všichni vlastizrádci se obraťte na nás, pomáhejte nám likvidovat Rusko a my se vám za to odvděčíme jadernou bombou shozenou na vaše hlavy.“ Ale tohle jim neřeknou. „Pomáhejte nám likvidovat Rusko! Pomozte nám zlikvidovat Rusy.“ A že všichni takoví zrádci zdechnou v důsledku jaderného útoku jejich páníčka, jestliže nabyde jistoty, že odvetný útok následovat nebude. Ale o tomhle nepřemýšlí.

A pro nás je to ukazatel. Oni o žádném vítězství nepřemýšlejí, potřebují se teď nějak z té situace dostat. Říkají, že prý tohle nemohou udělat, protože se někomu zavázali… Kdy něco takového Západ zastavilo? Jen se podívejte na evropské dějiny. Podívejte se na dějiny USA. Oni vždy všechny zrazují. „Dokud to bude výhodné, budu se s tebou přátelit a jakmile to výhodné nebude, tak tě zradím!“ A nikdo si z toho hlavu dělat nebude, pro ně to neznamená zradit, ale předvídat. Je to pro ně norma. Zrada je pro ně normou života západní civilizace. Pro ně to není žádný problém, pro USA. Jakmile budou mít zaručeno dosažení nějakých svých zájmů, tak klidně zradí Evropu, zcela bez problémů. Vždyť co dělají USA nyní? Likvidují veškerý ekonomický potenciál Evropy, aby to samy ustály. Dělají fakticky to…

Kdysi provedli takový experiment, kdy opici s dítětem dali do… Byl to nelidský experiment, a ona zvedala to dítě do té doby, dokud voda nedosáhla až k ní, potom to dítě dala na dno a stoupla si na něj.“ Ale oni to dělají jinak. USA se nikdy nikomu odvděčit ani nepokoušely. Vždy si okamžitě na všechny stouply. „Že se utopíš? To je ale tvůj problém!“ Vždy to tak bylo. A nyní dělají to samé. Potřebují se z toho nějak dostat, mají problém. Mají problém s rozzuřenou státní „elitou“ USA, která chce stejně jako dřív zachovat Pax Americana.

A co tam dělá globální prediktor? Občanská válka na území USA je stále blíž a blíž, i rozpad USA. Jen si to vezměte, ještě ani neodezněl ten skandál s Azovem, když v USA ve stejnou dobu ten člověk se symbolikou Azovu postřílel ty lidi. To BLM hnutí už je i tak vybuzeno a teď navíc tohle. To znamená, že uvnitř USA jsou vytvářeny problémy. Vezměte si to první Trumpovo heslo: „Make America great again.“ Udělejme Ameriku znovu velikou. Potom šel s heslem: „Zachovejme Ameriku velikou!“ A s jakým heslem přichází nyní? „Save America!“ Zachraňme Ameriku! Jsou v krizi, stát degraduje gigantickým tempem.

A my tu dobu prostě musíme ustát, když to ustojíme, tak naše rossionská „elita“ přijde o veškerou podporu. Oni už teď nemají komu sloužit, jen to ještě nevědí. Ale potom už ani fyzicky neuvidí komu sloužit, protože se tam rozpoutá divoké pole. A my to musíme přestát, ustát to. Proto musíme chápat procesy řízení, nepanikařit, neupadat do pesimismu a podporovat Putina. Musíme neustále reagovat na ty rozličné akty zrady. Jako tenkrát v Ankaře, v Istanbulu, omlouvám se, jak se pokoušeli zradit stát, a potom nám vykládají: „Proč jste se tak rozčílili? Měli jste počkat, až co Putin.“ Ne, na jakýkoliv akt zrady „elity“ je nutné okamžitě odpovídat správnou reakcí společnosti. Potom nebude zrada a vítězství bude naše, my vyhrajeme, protože naše věc je spravedlivá. Nepřítel bude poražen a vítězství bude naše! Ale abychom v této válce vyhráli, musíme vědět, jak je realizováno řízení. Vždyť „elita“ řídí, takže se každý člověk na svém místě musí umět vyznat v tom, jak je to řízení realizováno a co může udělat on sám na svém místě.

A tady se vracíme k té naší třídílné práci, kterou jsme vypracovali. Sláva Bohu se nám povedlo vydat i ten druhý náklad. Ta práce je určena pro tuto situaci, pro tento silný manévr globální politiky, který vysvětluje, co je to stát, jak státům porozumět. A když porozumíte tomu, co je to stát, co to vlastně znamená, tak sami dokážete porozumět chování toho či onoho státu. Sami dokážete porozumět jednání mocenských řídících „elit“. K tomu tu je ta třídílná práce: Stát, Válka a Bolševismus. Stát, co je to stát. Válka, jak vypadá řízení, formy konfrontace a bolševismus, jak se z té noční můry vyhrabat. Jak se z toho dostat, aby náš stát byl suverénní, mocný a v celém světě se rozhostil mír a řád.

Vy si musíte uvědomit, že to na vašem jednání závisí budoucnost. Nesmíme dovolit „elitě“ zradit stát, jak ho zradila v únoru roku 1917, a jak ho znovu zradila v srpnu roku 1991. To jsou ale jen opěrné body, v obou těch případech. Na našem jednání závisí to, co budeme v řízení podporovat. Jestliže budeme podporovat destrukční procesy nebo budeme neteční, protože nebudeme vědět, co máme dělat, nebo budeme podporovat gosudara při záchraně Ruska, aby nastoupil mír a řád. K tomu ale potřebujeme mít znalosti. A tyto znalosti jsou jen v pracích vnitřního prediktoru SSSR. Musíte si je přečíst, osvojit si to a stát se konceptuálně mocnými. To je asi všechno.Já připomenu, že tu třídílnou práci si můžete pořídit na Ozon.ru A to byly fakticky všechny otázky. Jediná otázka pro dnešek.

A mně nezbývá než se rozloučit, popřát vám jen to nejlepší. Žádný pesimismus a paniku! Jen chladnokrevné porozumění realitě. Přeji vám mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Do příštích setkání.


An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙